O nás

VAŠE VÍZOVÁ AGENTURA V PRAZE

shutterstock_130105319Jsme vízová služba, která je plně akreditovaná na všech pražských ambasádách. Máme povolení zajišťovat a vyzvedávat víza pro třetí strany.

Čeští občané potřebují víza do více jak 40 zemí. Vstupní požadavky se pro každou zemí liší. Získat víza pro Vaši cestu může být komplikované a časově náročné. Vezmeme tyto problémy na sebe. Jediné co musíte udělat: vyplnit žádost o vízum a poslat nám ho. Zbytek zařídíme!

Mezi našimi klienty jsou každoročně jednotliví cestovatelé, malé i velké společnosti, aerolinky, cestovní kanceláře a kluby.

Díky našim rozsáhlým zkušenostem Vám můžeme nabídnout kompetentní servis. Můžete nám zavolat na naši bezplatnou vízovou linku 24/7. Kromě zajištění víz pro vás můžeme vytvořit oficiální zvací dopis, cestovní pojištění, lety a hotely.

Kontakutjte nás bez jakýchkoliv závazků! Zavolejte nám 24/7 +420608568675

NAŠE SLUŽBY

!Dobrý obchod pro obě strany!
Telefonicky Vám poradíme, dvakrát za Vás zajdeme na konzulát, zaplatíme konsulární poplatek a zajistíme všechny formality – za tuto službu si obyčejně účtujeme 50 CHF. Spolupráce s námi je oboustraně výhodná!
!Možné je (téměř) vše!
Právě jste si uvědomili, že potřebujete víza pro zítřejší cestu? Nebo máte jiný neřešitelný problém s vízy? Sice nemůžeme nic slíbit, ale díky naším skvélým známostem jsme zajistili již mnoho věcí. Prostě nám zavolejte!

!Rychlí jako vítr!
Podle naší zkušenosti existuje mnoho lidí, kteří si zařizují víza na poslední chvíli. Nevadí nám to. V urgentních případech náš kurýr doručí víza přímo na letiště, nebo všude tam, kam si budete přát. Pojďme na to!